Yıldırım ile İmamoğlu'nun çıkacağı kanal belirlendi! Hangi kanalda ne zaman yapılacak?

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun hangi kanalda buluşacağı merak konusu olmuştu. Nihayet buluşmanın hangi kanalda yapılacağı belirlendi. İşte, detaylar...

Yıldırım ile İmamoğlu'nun çıkacağı kanal belirlendi! Hangi kanalda ne zaman yapılacak?

Milyonlarca kişi AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu'nun canlı yayında karşı karşıya gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Bu bağlamda Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile yapılacak ortak canlı yayın ile ilgili "Mahir bey, CHP ile görüştü. Kemal Bey'e aktarmışlar. Kemal Bey de izin vermiş. Biz her şeye hazırız dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'ın CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu ile yapacağı ortak canlı yayına ilişkin, "İnşallah ortak canlı yayın için bayramdan hemen sonra bir temas gerçekleştireceğiz" dedi. Peki Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu canlı yayını var mı, hangi kanalda, ne zaman yapılacak, açıklandı mı?

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun buluşması TRT ekranlarında olacak. Buluşmanın günü ve saati pazartesi günü belli olacak.

Görüşmenin tek moderatör tarafından yönetileceği ve sadece iki adayın katılacağı belirtildi. 

Yıldırım ile İmamoğlu'na ekranda bir araya gelmeleri için çağrıda bulunulmuştu. İki aday da buluşmaya gelebileceklerini açıklamıştı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2019, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER