Behzat Ç'nin yayın tarihi belli oldu! Behzat Ç hangi kanalda, hangi günler yayınlanacak?

Bir zamanların fenomen dizisi Behzat Ç'yi herkes merakla tekrar bekliyor. Türk dizi tarihinin unutulmaz yapımlarından birisi olan dizinin yeni yayın tarihi belli oldu. Behzat Ç. BluTV’nin özel yapımı olarak ekrana gelecek.

Behzat Ç'nin yayın tarihi belli oldu! Behzat Ç hangi kanalda, hangi günler yayınlanacak?

İlk olarak 2011 yılında hayatımıza giren ve 3 sezon boyunca seyirciyi ekranlara kilitleyen, fenomen dizi Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi, 6 yıl sonra geri dönüyor.  İnter Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde olduğu ve sevilen pek çok karakterin geri döndüğü dizinin yepyeni maceraları, 25 Temmuz’dan itibaren BluTV’de başlıyor.  

Yayın tarihinin açıklandığı diziden yayınlanan yeni tanıtım da geri sayım heyecanını artırdı. Behzat Ç. ile birlikte Şevket (Ege Aydan), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Tahsin Müdür’ün (Eray Eserol) dertleştiği sahnede Behzat’ı Cinayet Büro’ya geri döndürme çabaları dikkat çekiyor.  

Dizinin köklü kadrosundan pek çok ismin yer aldığı ve yeni yüzlerin de eklendiği, Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı fenomen dizi, sezonun en çok konuşulan yapımlarından biri olmaya aday.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 19:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER